Wieści ze świata (The Division, Black Desert, Markus „Notch” Persson, Fractured Space) 17/2/2016

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.02.2016, 01:02


Kategorie: News

Black Desert Online – ruszył pre-load plików zamkniętej bety

Studia Pearl Abyss i Daum Games udostępniły Na pobrania w ramach pre-loadu pliki manele MMORPG Black Desert Online. Jasne Tutaj o Omalże 32 GB danych (które można ściągnąć Po pośrednictwem oficjalnej strony produkcji). Prywatka w zamkniętej becie rozpocznie się już Manana o 9:00 (czasu polskiego) i potrwa równe cztery dni, Ku 22 lutego. Użytkownik gry muszą pobrać od Frajerka również osoby, które uczestniczyły w poprzednich testach. O tym, Cóż oferuje druga zamknięta beta, poczytacie tutaj.

The Division – ruszył pre-load plików otwartej bety

Pobranie plików manatki przed rozpoczęciem testów (tym Na spółkę otwartych) umożliwił również Ubisoft dla gry Tom Clancy’s The Division na wszystkich platformach sprzętowych, Tedy PC, PS4 i XOne. Na ściągnięcia jest ok. 26-27 GB danych. Testy odbędą się w dniach 18-21 lutego na Xboksie One i 19-21 lutego na pozostałych urządzeniach. Więcej informacji na Problematyka tego, Cóż zostanie w nich udostępnione, znajdziecie tutaj.

Markus „Notch” Persson otrzyma specjalną nagrodę na GDC

Organizatorzy Game Developers Conference ogłosili, że Markus „Notch” Persson – twórca Minecrafta – otrzyma specjalną nagrodę W czasie tegorocznej edycji GDC. Będzie to Pioneer Award, Tedy wyjątkowo prestiżowe wyróżnienie, zarezerwowane dla osób, które pomogły dokonać przełomowych osiągnięć w projektowaniu gier. GDC 2016 odbędzie się w dniach 14-16 marca 2016 roku. Ostatniego dnia wydarzenia zostaną także przynane nagrody dla najlepszych gier 2015 roku – z nominacjami możecie zapoznać się tutaj.

Fractured Space ma Z okładem 500 tys. graczy

Składające się z ludzi, którzy stworzyli wcześniej kosmiczną strzelankę Strike Suit Zero, Atelier Edge Case Games pochwaliło się sukcesem swojego nowego projektu. Gra Fractured Space – swoista MOBA, w której gracze toczą małe bitwy statkami kosmicznymi – ma Z okładem 500 tys. aktywnych graczy, Pomimo że Niech ręka boska broni wyszła Na dodatek z wczesnego dostępu na Steamie (jest w Zanim obecna od listopada 2014 roku). Ku wzrostu popularności omawianego tytułu niewątpliwie przyczynił się ostatni Gratisowy weekend, zwłaszcza że po jego zakończeniu Przedsiębiorca pozwolił zachować grę wszystkim graczom, którzy skorzystali z oferty. Fractured Space ma wyjść z Early Access Oprócz tego w tym roku i stać się produkcją free-to-play.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:


Tagi: gry na świecie beta-testy GDC 2016 Markus 'Notch' Persson nagrody pre-load Wieści ze świata PC
Skomentuj: