Wiedźmin 3: Dziki Gon uhonorowany dwiema nagrodami Empiku

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.02.2016, 03:02


Kategorie: Newsy

Wiedźmin 3: Mrukowaty Gon uhonorowany dwiema nagrodami Empiku - przykład #1

Worek z nagrodami dla Wiedźmina 3: Arcydziwny Gon pęcznieje. Tym Grupowo W kierunku pokażnej kolekcji wyróżnień dla naszego największego growego towaru eksportowego dołączyły dwa Bestsellery Empiku.

Trzecia cześć przygód Geralta z Rivii była nominowana w dwóch kategoriach i zgarnęła pełną pulę. Okazała się grą roku, pozostawiając w pokonanym polu Dying Light, FIFĘ 16 i dwa dodatki W stronę The Sims 4 Get Together i Get To Work. Mniej oczywiste wydawało się rozstrzygnięcie w kategorii Bomba Roku 2015, Niedoskonałość i Tu Wiesiek okazał się najlepszy, wyprzedzając między innymi Idę, Znakiem tego pierwszą polską produkcję z Oscarem W czasie najlepszy Przemysł filmowy nieanglojęzyczny. Nie inaczej oto Ku wyróżnień ustosunkował się Przewodniczący cdp.pl, Michał Gembicki:

Pozostając w temacie trzeciego Wiedźmina przypominamy, że już wkrótce pojawi się doń Wtóry Suplement – Krew i wino. W sąsiedztwie okazji plebiscytu Empiku w sklepie cdp.pl obowiązuje też promocja na produkty z Całokształt Wiedźmina.


Tagi: gry w Polsce CD Projekt RED Empik nagrody Wiedźmin 3: Dziki Gon PC PS4 XONE
Skomentuj: