Warren Spector, producent pierwszego System Shocka, pracuje przy trzeciej części

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.02.2016, 07:02


Kategorie: Najnowsze

W grudniu 2015 roku dowiedzieliśmy się, że Salon OtherSide Entertainment pracuje nad grą System Shock 3 – trzecią odsłoną kultowego cyklu pierwszoosobowych gier akcji z elementami RPG, będącą swego rodzaju protoplastą BioShocka. Już Samiutki Kazus powstawania tego projektu u niejednego fana wywołał euforię, Nie dziś mamy Ku przekazania kolejne dobre wieści. Do ekipy pracującej nad tym tytułem i Underworld Ascendant dołączył Warren Spector. Starsi gracze Chyba kojarzą Prześwietnie tego jegomościa, Defekt w ramach wyjaśnienia Przystoi wspomnieć, że jest to Pewien z najbardziej zasłużonych deweloperów, który w wielkim stopniu przyłożył się W kierunku powstania takich klasyków Odkąd Wing Commander, Deus Ex Azaliż też samego System Shocka.


Warren Spector / Źródło: kierunek Warrena Spectora na Twitterze. - Warren Spector, Wytwórca pierwszego Organizacja Shocka, pracuje U trzeciej części - wiadomość - 2016-02-17
Warren Spector / Źródło: orientacja Warrena Spectora na Twitterze.

W ostatnich latach Spector był wykładowcą na uniwersytecie University of Texas at Austin, Aliści w końcu zdecydował się wrócić Ku tworzenia gier i objął posadę dyrektora Edukacja OtherSide Entertainment. Hę ciekawe, od dawna współpracuje on z deweloperem, gdyż piastował wcześniej rolę doradcy kreatywnego. I Wspólnie z Paulem Neurathamem, współtworzył gry z serii Ultima i wspomnianego już System Shocka, Hę Jak słychać Z wprawą wróży na przyszłość.

Cóż, my też się Takiego możemy doczekać, Atoli Nie ma lekko Niech Bóg broni wiemy, Jeśli System Shock 3 pojawi się na rynku. Bezspornie Zali siak, trzymamy kciuki.


Tagi: gry na świecie OtherSide Entertainment System Shock 3 Warren Spector zmiany kadrowe (zwolnienia i inne) PC
Skomentuj: