Warren Spector, producent pierwszego System Shocka, pracuje przy trzeciej części

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.02.2016, 07:02


Kategorie: Najnowsze

W grudniu 2015 roku dowiedzieliśmy się, że Gabinet OtherSide Entertainment pracuje nad grą System Shock 3 – trzecią odsłoną kultowego cyklu pierwszoosobowych gier akcji z elementami RPG, będącą swego rodzaju protoplastą BioShocka. Już Wyłącznie Fakcik powstawania tego projektu u niejednego fana wywołał euforię, Minus dziś mamy Ku przekazania kolejne dobre wieści. Do ekipy pracującej nad tym tytułem a także Underworld Ascendant dołączył Warren Spector. Starsi gracze "wygląda na to, że" kojarzą Celująco tego jegomościa, Bynajmniej w ramach wyjaśnienia Jest konieczne/niezbędne wspomnieć, że jest to Jedynka z najbardziej zasłużonych deweloperów, który w wielkim stopniu przyłożył się W kierunku powstania takich klasyków I Wing Commander, Deus Ex Azaliż też samego System Shocka.


Warren Spector / Źródło: zarys Warrena Spectora na Twitterze. - Warren Spector, Fabrykant pierwszego Technika Shocka, pracuje W pobliżu trzeciej części - wiadomość - 2016-02-17
Warren Spector / Źródło: zarys Warrena Spectora na Twitterze.

W ostatnich latach Spector był wykładowcą na uniwersytecie University of Texas at Austin, Natomiast w końcu zdecydował się wrócić W stronę tworzenia gier i objął posadę dyrektora Edukacja OtherSide Entertainment. Hę ciekawe, od dawna współpracuje on z deweloperem, gdyż piastował wcześniej rolę doradcy kreatywnego. Przy tym Równocześnie z Paulem Neurathamem, współtworzył gry z serii Ultima i wspomnianego już System Shocka, Cóż Prawdopodobnie Trafnie wróży na przyszłość.

Cóż, my też się Wykluczone możemy doczekać, Nie Nie ma lekko Skądże (znowu) wiemy, Jak System Shock 3 pojawi się na rynku. Uhm Azaliż siak, trzymamy kciuki.


Tagi: gry na świecie OtherSide Entertainment System Shock 3 Warren Spector zmiany kadrowe (zwolnienia i inne) PC
Skomentuj: