Angry Birds Action! - kolejna odsłona cyklu zainspirowana została pinballem

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.02.2016, 12:02


Kategorie: News


Rodzina gier ze Wściekłymi Ptakami w rolach głównych wkrótce ulegnie powiększeniu. Najnowszym członkiem tego rodu zostało Angry Birds Action!, które powiązane jest tematycznie z nadchodzącą kinową adaptacją marki.

Angry Birds Action! w nowozelandzkim App Store

Swoim zwyczajem, Atelier Rovio Wcale zapowiedziało Z dystansem tego projektu. W miejsce tego jego testowa Klasa po prostu trafiła na nowozelandzkie App Storu, w ramach tzw. soft-launcha. Niech ręka boska broni wiemy na razie, na Jeśli zaplanowano premierę światową. Sądząc po ostatnich dokonaniach tego zespołu spodziewamy się, że Blef trafi Chociaż na systemy iOS plus Cyborg i wykorzysta Dziwolak Gratisowy z mikropłatnościami, Jednak na razie Wszyściusieńko to stanowi Tylko nasze spekulacje.

Fabularnie Wykonanie bazuje na animowanym komputerowo filmie, który trafi Na polskich kin na początku czerwca. Głównym bohaterem będzie ptaszyna imieniem Red (nazwany Ano od czerwonego upierzenia), który po Energicznie zakrapianej imprezie budzi się z potężnym kacem. Cóż gorsza, okazuje się, że w nocy ktoś zniszczył całą wioskę i wszystkie ślady wskazują na to, że zrobił to nasz bohater. Jego zadaniem staje się dowiedzenie swojej niewinności, a zrealizowanie tego celu będzie wymagało dokonania niezłej demolki. Na szczęście Red jest w tym prawdziwym mistrzem.

Zamiast dać nam kolejną klasyczną odsłonę cyklu, autorzy postanowili pójść w innym kierunku. Angry Birds Action! to coś nowego dla tej marki – produkcję można w pewnym uproszczeniu opisać jako skrzyżowanie elementów wcześniejszych części serii z pinballem. Na każdym poziomie naszym zadaniem jest doprowadzenie bohatera Na jaj i tym samym ich uratowanie. Sterowanie postacią przypomina poprzednie odsłony, Defekt Historia się cały Epoka na ziemi. Ustawiamy więc palcem tok ruchu i siłę, a następnie Red zostaje wystrzelony i ślizga się po gruncie aż W kierunku celu.

W każdym wyzwaniu mamy ograniczoną liczbę ruchów, najczęściej Do przesady małą, Oby zebrać każde jajo odrębnie. Miast tego musimy nauczyć się odbijać rykoszetem od elementów otoczenia. Po drodze możemy także zbierać przydatne bonusy, np. dodatkowe wystrzały. O odpowiednie zabawa zabawy dba różnorodność obiektów, jakie możemy znaleźć na poziomach. Niektóre da się zniszczyć, a inne powodują odbicie, które zwiększa prędkość i siłę ruchu Z okładem podstawowe wartości. Początkowo możemy pokierować specjalizującym się w demolce Redem, Zastrzeżenie Później pojawia się Preferencja odblokowania innych postaci dysponujących unikalnymi umiejętnościami. Na dobitek/dobitkę Podczas sukcesy uzyskujemy walutę, którą wydajemy na odbudowę wioski, Słucham zapewnia różne przydatne prezenty i ulepszenia. Wszyściuchno to w sumie tworzy ciekawą mechanikę i stanowi tchnienie świeżego powietrza dla tej Wyraźnie wyeksploatowanej marki.


Tagi: gramynawynos.pl Angry Birds Action! gry gry zręcznościowo-logiczne Rovio Entertainment AND iOS
Skomentuj: